пятница, 21 февраля 2014 г.

Cім українських банків ввели обмеження на зняття готівки в банкоматах

21 лютого 2014, 21:41.

У п'ятницю, 21 лютого, обмеження по картах ввели Райффайзен Банк Аваль, Промінвестбанк, ПриватБанк і Юникредит Банк.

Добовий ліміт на рівні 2,5 тис. гривень ввів Райффайзен Банк Аваль. Таким чином, банк вживає заходів, щоб кількість працюючих банкоматів було максимальним - повідомили в прес-службі фінустанови.

На рівні 2 тис. гривень встановив добовий ліміт Промінвестбанк, для карт ВІП-класу ліміт становить 6000 грн. Фінустанова пояснює такі заходи способом боротьби з шахраями - пишуть на сайті банку.


Сума готівкових коштів для зняття з карт ПриватБанку складає 3 тис. грн. У банку повідомляють, що таким чином їм вдається підтримувати логістику інкасації банкоматів - повідомляє delo.ua.

ЮніКредит Банк ввів обмеження на карти в 1,5 тис. грн до 24 лютого.

"Для того щоб надати можливість всім своїм клієнтам отримати доступ до готівкових, Юникредит Банк обмежив до 24 лютого операції з переведення в готівку в банкоматах", - йдеться в повідомленні фінустанови.

Нагадаємо, в останні кілька днів обмеження лімітів по картах ввів банк "Надра" - до 4 тисяч гривень, Альфа-банк - на частину карт, які вважають найбільш ризиковими і ВТБ - на карти ВІП-класу з магнітною смугою обмеження до 5 тис грн. , на інші - 2 тис грн.

http://economics.puls.kiev.ua/finances/226672.html

Комментариев нет:

Отправить комментарий