воскресенье, 23 февраля 2014 г.

У США шахраї обдурили інвесторів підробленим фільмом з Ван Даммом

США Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) виявила трьох шахраїв, які зібрали близько 1,8 мільйона доларів на зйомки неіснуючого фільму за участю Жан-Клода Ван Дамма. про це йдеться в опублікованому 20 лютого повідомленні відомства. Всього у справі про шахрайство проходять шість осіб.

За відомостями регуляторів, від шахраїв постраждали понад 60 людей. Автором схеми в SEC назвали юриста з Лос-Анджелеса Семюеля Браслав. Йому допомагали Ренд Чорткофф і Стюарт Ревітт. На початку 2011 року Браслав створив компанії Mutual Entertainment і Film Shoot. Mutual Entertainment придбала за 25 тисяч доларів права на неопублікований розповідь «Марсель». Його дія розгортається в Парижі в часи Другої світової війни. Сценарій потім був перейменований в «Контрабандиста».

Підприємства Браслав почали збирати кошти на зйомки фільму за цим сценарієм, причому потенційним інвесторам повідомлялося, що в проекті візьмуть участь голлівудські зірки, серед яких згадувався Дональд Сазерленд і Жан-Клод Ван Дамм. Шахраї обіцяли вкладникам прибуток до 300 відсотків річних.

Інвесторів переконували, що у засновників Mutual Entertainment вже був успішний досвід у кіноіндустрії. Браслав і його спільники приписали собі фільм 2004 року «Гарольд і Кумар йдуть у відрив», продюсером якого став Карстен Лоренц. Як зазначила глава регіонального офісу SEC в Лос-Анджелесі Мішель Вайн Лейн, Браслав, Чорткофф і Ревітт продавали інвесторам голлівудську мрію, але вона ніколи не стала дійсністю, тому що більшу частину отриманих коштів вони витрачали на себе, а не на фільм.

У SEC також відзначили, що Ревітт притягувався до відповідальності за шахрайство в 2009 році. Відомство попередило, що потенційні інвестори повинні проявляти більше обережності і перевіряти своїх бізнес-партнерів.

У суді SEC наполягатиме на довічному заборону для шахраїв вести брокерську діяльність і грошовий штраф. Прокуратура Центрального району Каліфорнії 20 лютого порушила проти Браслав, Чорткоффа і Ревітта кримінальну справу. У разі, якщо їх визнають винними, їм загрожує до 20 років в'язниці.

http://gigamir.net/news/world/pub620353

Комментариев нет:

Отправить комментарий